Son Haberler
Anasayfa / Peyzaj Mimarlığı / Hoşgeldiniz Arkadaşlar…

Hoşgeldiniz Arkadaşlar…

Bugün 2016-2017 Öğretim yılının ilk günü. Pazartesi sendromu üçe katladı bende. Yaz tatili, Bayram tatili, Hafta sonu derken birden okulda buldum kendimi. Haftanın ilk günü sekiz saatlik Proje IV dersi için 08:30’da okulda olmak pek kolay olmadı. Stres ve heyecan içinde Tasarım 1 stüdyosuna zor attım kendimi. Ama öğrencilerin mutlu ve umutlu yüzlerini görünce bütün stresim ve heyecanım gitti. İçimi güzel bir mutluluk sardı. Anladım bu dönem güzel olacak. Biz işimize bakacağız. Çalışacağız, öğreneceğiz, yazacağız, çizeceğiz, güzel şeyler başaracağız. Yeni dönemimiz hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Ekte Proje IV dersi programı sizin için Proje IV öğrencileri. Alan analizi çalışmaları ve sunumlar için grup oluşturuyoruz.

Başarılar…PP4-RE- 2016 program

468

Hakkında PROF. DR. REYHAN ERDOĞAN

PROF. DR. REYHAN ERDOĞAN
Antalya gibi güzel bir kentte yaşamanın ve Akdeniz Üniversitesi’nde üniversitelilerle birlikte olmanın keyfine varan bir öğretim elemanıyım. Yaz adındaki sanatçı ruhlu güzel bir kızın annesiyim. Öğrenmenin ve öğretmenin kutsallığına inanarak dijital bir ortamda, bilim, planlama tasarım ve peyzaj mimarlığı konularında bildiklerimi ve bazen de hissettiklerimi okuyanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Yazdıklarım hakkındaki her türlü görüş, katkı ve önerilerinizi bekliyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*