Son Haberler

Sevemedim

Sevemedim ben bugünü sevemedim başından
Göremedim geçtiğini yanı başımdan her yanımdan
Duman çok güzel söylüyor. Ama o görememiş. Ben gördüm.
Yanı başımdan geçen tomayı gördüm. Kampüsün kapısında bekleyen onlarca polisi gördüm.
Sevemedim ben bu günü sevemedim başından. Üzüldüm. Korktum.Ağlamak istedim. Ağlayamadım. Ağlasam sesimi kim duyacak, bilemediğimden belki de. Ben bu kampüsün her bireyini, her öğrencisini, her hocasını,  her otunu, her böceğini, her taşını seviyorum. Hiç birine zarar gelsin istemem. Burası sadece aydınlanma yeri olsun. Aklın, mantığın, sevginin, saygının, barışın, kardeşliğin yeri. Girmesin içine kötülük, savaş, kavga, art niyet, yalan, dolan kötü olan ne varsa.
Umarım polislere ve tomaya iş düşmez. Huzurlu sağlıklı, normal bir gün geçirmiş oluruz. Bazen sıradanlık bile ne kadar değerli oluyor. Allah tüm dünyaya barış ve huzur versin. İnsanlığın içi sağduyu ve merhametle dolsun.

Hakkında PROF. DR. REYHAN ERDOĞAN

PROF. DR. REYHAN ERDOĞAN
Antalya gibi güzel bir kentte yaşamanın ve Akdeniz Üniversitesi’nde üniversitelilerle birlikte olmanın keyfine varan bir öğretim elemanıyım. Yaz adındaki sanatçı ruhlu güzel bir kızın annesiyim. Öğrenmenin ve öğretmenin kutsallığına inanarak dijital bir ortamda, bilim, planlama tasarım ve peyzaj mimarlığı konularında bildiklerimi ve bazen de hissettiklerimi okuyanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Yazdıklarım hakkındaki her türlü görüş, katkı ve önerilerinizi bekliyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*